Kontakta Zummy

Hör gärna av dig om du har frågor om våra lösningar för Messenger och hur de skulle kunna fungera för ditt företag. Vi ger dig gärna en demonstration av lösningen.

Skicka post till oss
Zummy AB 
Box 595
101 31 Stockholm

Mejla oss
info@zummydirect.com

Besök oss
Ankargränd 5, Gamla Stan
Stockholm

Prata med oss
VD
Helge Legernes
+47 958 04 969
helge@zummydirect.com

Försäljningschef
Rolf Pörkenäs
rolf@zummydirect.com
070-536 30 36

Ekonomichef
Svante Petersson
svante.petersson@zummy.se
070-839 77 42

Teknik- och utvecklingsansvarig
Daniel Ling
daniel@zummydirect.com

Senior Developer
Magnus Ebbesson
magnus@zummydirect.com

Marknadschef
Weronica Nordmark
weronica@zummydirect.com
070-665 55 06